Sucu ailesinin mutlu günü
Tarih:14.5.2018

FATMA ŞAHİN NİKAH KIYDI

CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu’nun oğlu Arif Sucu, Hilmi Bolat’ın kızı Esengül Bolat ile Şato Restaurant’ta düzenlenen düğün töreninde bir ömür boyu birlikteliğe "evet" dedi. Genç çiftin nikâhını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı.

SİYASETÇİLER ŞAHİT OLDU

Konukların alkışları arasında bir ömür mutluluğa "evet" diyen çiftin nikah şahitliğini CHP Gaziantep Milletvekilleri Akif Ekici, Mehmet Gökdağ, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Osman Toprak, Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Cuma Güzel, CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Sucu, Gaziantep Kent Konseyi Başkanı Mehmet Aslan, CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül, CHP Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk ve Hikmet Sayılıkal yaptı.

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Genç çifti Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, CHP’li il, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, milletvekili aday adayları, sanayiciler, esnaf, akraba ve dostları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

EVLİLİK CÜZDANINI ŞAHİN VERDİ

Nikahın kıyılmasının ardından Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kısa bir konuşma yaparak, "Hep beraber bu mutluluğu yaşadık. Allah iki cihanda mesut etsin. Maşallah, birbirlerine gayet güzel yakıştılar. Eminim ki örnek bir aile olacaklardır. İnşallah çok mutlu olursunuz" dedi. Daha sonra Şahin, evlilik cüzdanını çifte verdi.

MİLLETVEKİLLERİ HALAY ÇEKTİ

Sucu ve Bolat ailelerinin uzun süre unutulmayacak bir organizasyonla gerçekleştirdiği düğün töreninde ünlü yerel sanatçı Mehmet Yakar sahne aldı. Birbirinden güzel şarkıları seslendiren Yakar,  davetlilere doyumsuz bir müzik resitali sundu. Misafirler Yakar’ın hareketli şarkılarıyla birlikte sahnede gönüllerince eğlendiler. Gecenin sonunda düğüne katılan CHP Gaziantep Milletvekilleri Akif Ekici, Mehmet Gökdağ başta olmak üzere davetliler halay çekti.

ÇETİN KARABIYIK