AK Parti’de kongre heyecanı!
Tarih:24.3.2018

BAŞBAKANIMIZI  BEKLİYORUZ 

AK Parti Gaziantep Gençlik Kolları’ndan oluşan heyet, Karataş Şahinbey Kapalı Spor Salonu’nda bulunan koltukları Türk bayrağı ve AK Parti bayrağı ile süslediler. Konu hakkında açıklama yapan AK Parti Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Korkmaz, “AK gençlerimiz bugün yapılacak olan kongre için tüm hazırlıklarını tamamladılar. Başbakanımız Binali Yıldırım’ın katılımıyla yapılacak olan 5’inci Olağan İl Kongremizin şölen havasında geçmesini istiyoruz. Genç üyelerimiz koltukları Türk Bayrakları ve partimizin bayraklarıyla süslediler. İç ve dış süslemeyi bitirdik. Kongremize herkesi bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.   

İL BAŞKANI SALONU İNCELEDİ 

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, kongrenin yapılacağı merkez Şahinbey ilçesindeki Karataş Spor Salonuna geldi. Burada partililerle selamlaşan Özkeçeci, hazırlık çalışmalarını inceledi. AK Parti Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Korkmaz’dan çalışmaları hakkında bilgi alan Özkeçeci, partililerle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

BAŞBAKAN’IN ÖNEMLİ MESAJLAR VERMESİ BEKLENİYOR 

Kongrenin yapılacağı salonun içinde ve çevresinde son rötuşlar yapıldı. Geniş güvenlik önlemlerinin alınacağı kongrede Başbakan Binali Yıldırım’ın konuşmasında önemli mesajlar vermesi bekleniyor. 

LİSTE TAMAM 

Kongreye tek başkan adayı olarak girmesi beklenen Abdullah Korkmaz 49 kişilik yönetim kurulu listesini belirledi. O liste bugün delegelerin oyuna sunulacak. ÇETİN KARABIYIK