Taksitler YNR Elektronik’ten
Tarih:14.3.2018


İLK 3 AY TAKSİTLER BİZDEN

 

Turkcell abonesi olan herkesi kampanyaya katılmaya davet eden YNR Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yener, “Abonelerimize özel kampanyalar kapsamında alınan cihazların 3 taksitini biz karşılıyoruz. Bazı ürünlerimizde bu taksit sayısı 4’e kadar çıkabiliyor. Ayrıca yine mağazamıza özel olan bir kampanyamız daha var. 750 dakika her yöne, 100 sms, 5 GB internet veriyoruz. Bu kampanyada hattını Turkcell’e taşıyanlara ek 1 GB daha internet veriyoruz. Bu kampanyanın fiyatı vergiler dahil 34 TL.”

 

TÜRKİYE ORTALAMASININ ÜZERİNDEYİZ

 

Hizmet odaklı çalıştıklarını vurgulayan Yener, “Müşteri isteklerini açık, şeffaf, hızlı, ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Müşteri isteklerini daima kaliteli hizmet sunma anlayışımızla ele alırız. Müşterilerimizden şikayet aldığımız durumda her şikayeti objektif, özenli ve dikkatli bir şekilde inceler ve bu inceleme sonucunda çözüm sunarız. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızdan çok olumlu geri dönüşler aldık. Bizler personelimizle birlikte hizmetin en memnun edici şekilde sunmaya çalışarak müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bu anlamda yapılan müşteri memnuniyeti çalışmasında Türkiye ortalamasının üzerine çıkarak Gaziantep’te ‘Örnek Hizmet Mağaza’ seçildik. Turkcell’in memnuniyet ortalaması 4.22 iken biz YNR Elektronik olarak 4.80 ortalamasındayız ve son 6 aydır Türkiye ortalamasının üzerinde seyrediyoruz. Bu da Gaziantep halkının bizlere göstermiş olduğu teveccühün bir göstergesidir” dedi.

 

GAZİANTEP’TE TEK DİJİTAL HİZMET YNR ELEKTRONİK’TE

 

YNR Elektronik olarak kağıt kullanımını ortadan kaldırdıklarını ve tüm işlemleri akıllı ekranlar sayesinde, saniyeler içinde dijital ortamda gerçekleştirdiklerini belirten Yener, “Akıllı dijital ekranlar ürün, hizmet ve tarifeler hakkındaki bilgilere de erişmeyi sağlıyor. Turkcell TV, Turkcell Fizy, Speronline İnternet ile ses hizmetlerinin verildiği mağaza ortaya koyduğu başarılı çalışmalar ile Gaziantep’te tek olan ve Türkiye genelinde sayılı mağazalar arasına girmeyi başardık. Gaziantep’te 25 yıldan beri Turkcell’in temsilcisi olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Mağazamızı yenileyerek baştan aşağı dijital hale getirdik. Vitrinlere yerleştirdiğimiz dijital ekranlar sayesinde müşterilerimiz her türlü bilgiye bu ekranlar sayesinde ulaşabilecek. Ücretsiz internet bağlantısının sunulan mağazamızda en son çıkan tüm ürünleri müşterilerimiz canlı olarak deneyebilecek. Eğer müşterilerimiz istedikleri ürünü bulamazlarsa bulamadıkları ürünü mağazadan çıkmadan online mağaza ekranından sipariş verebilecek. ‘Akıllı Destek’ bölümü müşterilerimize satış sonrası destek konusunda hizmet verecek. Dijital iletişime Turkcell sayesinde yeni bir bakış açısı getirdik” dedi.

 

KENDİMİ EVİMDE GİBİ HİSSEDİYORUM

 

Müşterilerden Hayri Özüzümcü, “YNR Elektronik Turkcell mağazasını tercih etmemdeki ilk amaç güvendiğim ve bildiğim bir yer olması. Bu mağazaya ne zaman gelsem sorunlarım en kısa sürede çözüme kavuşuyor. Müşteri temsilcilerinin ilgi ve alakasından dolayı çok memnunum. Mağazaya ne zaman gelsem kendimi evimde ya da işyerimde gibi hissediyorum. En güzel tarafı da bu olsa gerek” dedi.

 

YILDIZLI 10 PUAN 

VERİYORUM

 

Almış olduğu ürünlerden memnun kaldığım için YNR Elektronik’i tercih ettiğini belirten Atilla Karaoğlu, “Güleryüzlü personel ve yapılan hizmetlerden çok memnun kaldığım için buraya tercih ediyorum. Çayımızı ve kahvemizi içerken işimizi de en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Bizim neden burada olduğumuzu bilmek isteyen vatandaşlar gelip kendileri hizmeti yerinde görüp karar verebilirler. Yıldızlı 10 puan veriyorum” diye konuştu. 

ÇETİN KARABIYIK

şikayetfiyatkampanyaSMSGB5 GBsmsinternetgöstergimüşteriayAboneortalamabizaytakstilpatronelektronikYNRtemsilcitemsilTurkcellhizmetyılhalkgaziantep haberhaberGaziantep