GAZİANTEP YEMEKLERİ BİR BAŞKA
Tarih:13.1.2018

HERKESiN BANA KARŞI

SEMPATiSi OLMASI MUTLU EDiYOR

Türkiye artık benim evim gibi. Burayı çalıştığım bir ülke olarak görmüyorum. Burada evim var. Şirketim var. Futbol dışında da Türkiye’de iş yapıyorum. Türkiye’de nereye gitsem Galatasaraylı olsun Beşiktaşlı olsun herkesin bana karşı bir sempatisi olduğunu düşünüyorum. Bu durum beni motive ediyor ve daha iyi hissettiriyor. Kendimi bu ülkeye ait hissediyorum. 

BEN SADECE PARA iÇiN

FUTBOL OYNAMIYORUM

Son zamanlarda bazı insanlar futbolun getirdiği paralardan bahsediyor. Bu benim için böyle değil. Ben işin her detayına bakmaya çalışıyorum. Yediğim yemekten uyku saatime kadar dikkat ediyorum. Futbolu sadece para için oynamıyorumm. Keşke insanlar benim aldığım paraya değil de bunlara dabaksa. Keşke antrenmanlarda neler yapmaya çalıştığıma baksalar. Bunlar beni motive eden şeyler çünkü.

 

TÜRKiYE’NiN EN BüYüK KULüBü FENERBAHÇE

 

 

 

Fenerbahçe’de Aykut Kocaman gibi iyi bir hoca var. Futbolu iyi bilen biri. Sürekli motivasyonu yüksek tutabiliyor. Geçen yıllarda 11-12 tane futbolcuları vardı ve alternatifleri çok yoktu. Bu sezon alternatifleri de fazla. Valbuena, Alper Potuk, Soldado ve Kameni gibi oyuncular yedek kulübesinde oturabiliyorlar. Her şeyi değiştirebilecek oyuncular var. Eğer bir takımda bu oyuncular yedek oturuyorsa bu çok iyi bir şeydir. Bu sebepten dolayı bu sezon şampiyon olabilirler. Bana kalırsa Türkiye’nin en büyüğü Fenerbahçe. Onların şampiyon olmasını isterim.

 

 

GAZiANTEP’TE

YEMEKLER BiR BAŞKA

 

Dürüst olmak gerekirse Gaziantep’te yemekler bir numara. Hepsi çok güzel. Her şeyi çok güzel yapıyorlar. Kebap, Lahmacun, baklava çok güzel.