Amacımız herkesi İstanbul'da ev sahibi yapmak
Tarih:26.11.2017
PROJELERİMİZDEN BAHSEDECEĞİZ
Etkinlik hakkında konuşan Nef Gayrimenkul Bayi Kanalları Yöneticisi Meltem Yalçın, “Gaziantep Bayimiz ile birlikte bir etkinlik düzenliyoruz. Biz İstanbul dışında farklı illere bayilikler veriyoruz. Gaziantep’te de etkin bir şekilde çalışma yaptıklarından dolayı Birleşmiş Emlakçılar’ı seçtik. Bugün Eczacılar Odası’nda Eczacılara Nef projelerinden ve işbirliğimizden bahsedeceğiz.” ifadelerine yer verdi.
KAR ELDE ETMELERİNİ AMAÇLIYORUZ
Projelerinin yatırım amaçlı olduğunu söyleyen Yalçın, “Nef kendi sektöründe lider olan bir firma ve sürekli lansmana yeni projeler çıkıyor. Şu anda da elimizde yeni lansmana çıktığımız bir projemiz var. Yatırım amaçlı bunu eczacılarımıza sunmayı amaçlıyoruz ve onların da kar elde etmelerini amaçlıyoruz.” şeklinde konuştu.
2020’DE TAMAMLANACAK
Meltem Yalçın konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Projemizin adı Nef Çekmeköy, Özyeğin Üniversitesi’nin karşısında yer alıyor. Toplamda 3 etaptan ve bin 500 konuttan oluşuyor. Kısa katlı bloklar, toplamda maksimum 5 kat oluyor. 2020 Nisan’da tamamlanması bekleniyor.”
YÜZDE 47 PARA KAZANDIRDI
Gaziantep Birleşmiş Emlakçılar Yetkilisi Mehmet Özkara ise, “Nef ile yaklaşık 1.5 yıldır çalışıyoruz. Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu bayisiyiz. Nef İstanbul’da çok etkili bir firma ve Gaziantepliler de yatırımı çok sevdiği ve herkesin İstanbul’da bir evim olsun dediği için en doğru kaynağın Nef olduğunu düşünüyoruz. Amacımız İstanbul’da herkesi bir ev sahibi yapmak. Nef bu konuda çok iyi, en kötü projesinde insanlara yüzde 47 para kazandırdı.” dedi.
BİLGE ÜLKE GÜZEL