Şehitkamil'in hizmetleri Erdoğan'ı memnun etti
Tarih:19.11.2017

Şehitkamil Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapılan hizmetlerin takdire şayan olduğu dile getiren Milletvekili Erdoğan, Başkan Fadıloğlu’na hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Başkan Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte Onatkutlar Mahallesi’ndeki Basra Pazar Yeri'nin altında bulunan Şehitkamil Belediyesi hizmet birimlerini gezdi. Burada, gıda bankası, merhaba bebek birimi, sosyal işler birimi, bay-bayan taziye evi, soğuk hava deposu ve çadır birimini inceleyen Milletvekili Erdoğan, hizmetler hakkında Başkan Fadıloğlu’ndan bilgi aldı. Milletvekili Mehmet Erdoğan, hizmetlerin memnuniyet verici olduğunu dile getirdi.

Şehitkamil Belediyesi'nin hizmet birimlerinin niteliğine dikkat çeken Milletvekili Mehmet Erdoğan, “Tabi gerek Park ve Bahçeler Müdürlüğü için gerek taziye evleri için ve gerek diğer hizmetler için yapılan çalışmalar gerçekten çok güzel olmuş. Yine farklı bölgelere göre temizlik araçları, çöp konteynırlarının yer altına alınması çok güzel çalışmalar olmuş. Bunun yanı sıra hem dar gelirli ailelerimiz için kurulan Gıda Bankası hem yeni doğan bebekler için yapılan Merhaba Bebek projesi hem de taziye çadırlarıyla Şehitkamil halkımıza en güzel hizmetin verildiğini yerinde müşahede ettim. Bu konuda Şehitkamil Belediyemizi kutluyorum. Yapılan bu çalışmalarla Gaziantep her geçen gün güzelleşiyor. Gerçekten çok güzel çalışmalar var ve bu çalışmaların artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun şahsında kendisine ve ekibine milletim adına teşekkür ediyorum" dedi.