ADİL BAŞKAN’DAN BÜYÜK HAMLE
Tarih:14.11.2017

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Konukoğlu Türk Futbolunun ve Gazişehir’in geleceğine yatırım yapmak için kolları sıvadı. Gazişehir Tesisleri’nde yan yana bulunan 2 sahanın arka bölümüne 2 saha daha yapmak için start veren Başkan Adil Konukoğlu’nun bu hamlesi büyük takdir topladı.  

Gazişehir Gaziantep F.K.’da göreve başladığı günden bu yana kurumsal kimlik yapısı çerçevesinde bir çok yenilik yapan ve Türkiye’de Türk Futbolu’na örnek teşkil edecek çalışmalarda bulunan Başkan Adil Konukoğlu son olarak tesis hamlesini gerçekleştirdi. Gazişehir Gaziantep F.K.’nın tesislerinde ilk olarak alt yapı takımında yer alan oyuncuların kalacağı bir bina yaptıran Adil Konukoğlu şimdide biri suni biri normal çim olmak üzere U-21 ve alt yapının çalışmalarını yapacağı iki saha yapmak için düğmeye bastı. Çalışmalarına başlanılan ve hummalı bir şekilde bitirilmesi için özverili bir şekilde istihdam edilen tesislerde bu haberi alan alt yapı çalışanları ve oyuncularının büyük sevinç yaşadığı öğrenildi.

GENÇLERE BüYüK öNEM VERiYOR

Gerçekleştirdiği her ropörtajda ve toplantıda gençlere önem verdiğini dile getiren ve bu yönde çalışmalar yapılması konusunda teşvik edici konuşmalar yapan Başkan Adil Konukoğlu Gazişehir Tesisleri’nde alt yapıda Türk Futbolu’nun yıldız adaylarının yetişmesi konusunda yaptığı bu yatırımla tesisleşmenin ne kadar önemli olduğunuda kanıtlamış oldu. Biri suni diğeri normal standart ölçülerde ve günümüz futbolunun en üst seviyesinde olacak olan yeni sahalarda yeni İbrahim Toraman, Mehmet Polat, İsmail Köybaşılar yetişecek. 

ÇALIŞMALAR TAM GAZ SüRüYOR

Gaziantep Futbolu’nun yeni yıldızları çıkartması amacıyla başlanılan yeni sahaların alt yapı çalışmalarında çalışmalar tam gaz devam ederken kısa süre içerisinde bitirilmesinin amaçlandığı bildirildi.