TGK Gaziantep Trabzona çıkarma yaptı
Tarih:17.10.2017
Bu yıl Trabzon’da gerçekleştirilen programa Türkiye Gençlik Konseyi Gaziantep İl Başkanı Mehmet Aytaç'ta katılım sağladı.
 
Proje kapsamında Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk’e ziyaret gerçekleştirildi. Konferans salonunda gerçekleştirilen ziyarette Türkiye Gençlik Konseyi hakkında bilgi verildi. TGK Gaziantep İl Başkanı Aytaç, Gaziantep teşkilatının yaptığı faaliyetleri dile getirirken Gaziantep'in tanıtımı hakkında bilgi verdi. Başkan Aytaç'tan Müdür Öztürk’e teşekkür plaketi takdim edildi.
 
Yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getiren, Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk'te konuşmasında şunları söyledi: "Gönüllerin bir olduğu bu güzel projede emeği geçen herkese teşekkür eder böylesi güzel projede ülkemizin her tarafından gençleri Trabzon’da ağırlamak bizi onurlandırdı. Bu yolda tüm Türkiye Gençlik Konseyi teşkilatına başarı dileklerini iletti."
 
Bu sebeple başkan Aytaç, projenin her anını dolu dolu programlarla geçmesini sağlayan, projede çok büyük emek harcayan, bu kadar gönlü güzel insanın biraraya gelmesine vesile olan, ev sahipliği yapan, misafirperverlikleri ve sıcak karşılamaları için, Trabzon İl Başkanı Yunus Emre Murat ve Türkiye Gençlik Konseyi Trabzon teşkilatına teşekkürlerini iletti. BÜLTEN