Yüreğinizle oynayın
Tarih:12.8.2017
Dünya futbol tarihinde yer alan ve kendi şehirleri, mahalleleri, taraftarları için mücadele eden takımların nadiren yaşadığı kötü günlerden birini şimdilerde temsilcimiz Gaziantepspor yaşıyor. Transfer yasağının gölgesinde elinde TFF 1.Lig’i kaldırabilecek 3-4 oyuncudan fazla malzemesi bulunmayan kırmızı-siyahlı ekip genç yüreklerle yarın kendi sahasında Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek. İyi olan tek şey ise takımın lisanslarının yetişip, formalarının belirlenerek bu maça çıkması.
Hem kulüp hem lig tarihinde ilk kez Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek olan Gaziantepspor’da tek amaç sahadan mucize gibi görünsede 1 puan alması. Ligdeki durumu an itibariyle bir çıkmaz olan kırmızı-siyahlı takımımızın yarın Gaziantep Kalyon Arena’da Ümraniyespor ile oynayacağı karşılaşma saat 21:45’te başlayacak. Bu zorlu maçta taraftarlara yine büyük iş düşecek olurken bir avuç yürekli insanın sahadaki dirençli durmasını sağlayacak tek etken olacak.
Futbol hayatlarının baharında olan ve yarın oynayacakları Ümraniyespor maçıyla birlikte ilk kez profesyonelliğede geçiş yapacak olan kırmızı-siyahlı genç futbolcular kendilerini sahada göstermek adınada büyük bir mücadele verecekler. Ellerine geçen fırsatı iyi değerlendirmek ve futbol hayatlarında bir devrim başlatmak isteyen Gaziantepspor’un alt yapısından yetişen ve bu armanın kurucuları olan genç futbolcular teknik direktör Bünyamin Süral’ın talimatlarını yerine getirerek zorlu rakipleri karşısından puan çıkarmak isteyecekler. 
formalisansÜmraniyesporTFF 1.LigTransfer yasağıGaziantepsporDünya futbol tarihi