GÜL’DEN VEFA ZİYARETLERİ
Tarih:11.8.2017

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Gaziantep’e gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü havaalanında Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci ile çok sayıda partili karşıladı. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, uçaktan iner inmez bir gecede 4 farklı yere ziyaretlerde bulundu.

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Bakan Gül, ayağının tozuyla ilk ziyaretini Şehitkamil eski Belediye Başkanı Metin Özkarslı’ya gerçekleştirdi. Bakan Abdülhamit Gül, Şehitkamil eski Belediye eski Başkanı Metin Özkarslı'yı da evinde ziyaret etti. Bakan Gül, Başkan Özkarslı'ya geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

REFERANDUMDA EN YÜKSEK OY ÇIKARTAN MAHALLELERİ ZİYARET ETTİ

Bakan Gül daha sonrasında 16 Nisan referandumunda en yüksek oy çıkartan Güneş ve Aydınbaba mahallerini ziyaret etti. Referandumda yüzde 81 gibi yüksek bir oy oranı çıkartan her iki mahalle sakinleri ile bir araya gelen Bakan Gül, mahalle sakinlerine vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti.

PARTİ KURUCUSUNU UNUTMADI

Bakan Gül, Gaziantep Kadın Kolları Kurucu Başkanı Ketayun Büyükbeşe’yi evinde ziyaret ederek hayır dualarını istedi.

TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Gül, son olarak bir süre önce hayatını kaybeden Aydınbaba Mahallesi AK Parti eski mahalle temsilcilerinden Naci Polat'ın kardeşi, Muhittin Polat ve ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

ÇETİN KARABIYIK

bakan gülVali ali yerlikayaGaziantep valiliğimetin özkarslıAdalet bakanlığıAbdulhamit gülziyaretgaziantep