Eğitim onlardan sorulur
Tarih:18.7.2017
 
Şahinbey İlçesi Yeşilkent Mahallesinde 32 derslikli 2 adet Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Spor Salonu yapımına ilişkin protokol Valiliğimizde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve SANKO Holding arasında imzalandı. Valilik makamında düzenlenen protokol imza törenine Vali Ali Yerlikaya, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu katıldı. 
 
Hayırsever Konukoğlu Ailesinin Gaziantep ve ülkemiz eğitimine çok önemli bir desteği olarak imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Yerlikaya, eğitime yapılan yatırımın hayırların en güzeli olduğunu ifade etti. Konukoğlu ailesine teşekkür eden Vali Yerlikaya, ilimizdeki bütün hayırseverlere eğitime destek çağrısında bulundu.
 
SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu da başta Vali Yerlikaya olmak üzere emeği geçen bütün yetkililere teşekkür ederek eğitim-öğretime destek olmaya devam edeceklerini ifade ettiler.  
Adil Sani KonukoğluAbdulkadir KonukoğluCengiz MeteSANKO HoldingYeşilkent MahallesiŞahinbey