GHiLAS SATILMAYACAK
Tarih:19.6.2017
Türkiye ve Avrupa’dan bir çok kulübün transfer etmek için sıraya girdiği Nabil Ghilas’ı Gaziantepspor’un satmak istemediği öğrenildi. Önümüzdeki sezon için tekrar Süper Lig’e çıkmayı hedefleyen bir kadro kurmak isteyen Gaziantepspor oyuncularına gelen teklifler karşısında yüksek bonservis bedeli belirlerken özellikle Nabil Ghilas’ı çok iyi bir rakam verilmediği takdirde satmayı düşünmediği bildirildi. Külube yakın çervelerden edinilen bilgiye göre Nabil Ghilas için gelen tekliflerin istenilen rakamların verilmemesinden dolayı şu ana kadar geri çevrildiği ve futbol şube sorumlusu Mustafa Kızıl’ında önümüzdeki sezon Nabil Ghilas’tan hedefler doğrultusunda faydalanmak için şu an için tüm kulüplere kapıyı kapattığı belirtildi. 
GHiLAS’A HEDEFLER ANLATILDI
Yeni sezonda muhtemelen devam edilmesi düşünülen Nabil Ghilas’a kulüplerin yaptığı teklifler konusunda da bilgi verilirken golcü oyuncuya istenilen rakam verilmemesi durumunda izin verilmeyeceği iletildi. Tüm bu şartların akabinde Ghilas’a yeni sezonda beklentileride anlatan kırmızı-siyahlılar hedeflere ulaşmak için kendisine ihtiyaç olduğunu ve beklentinin yüksek olduğununda aktarıldığı öğrenildi. 
ORKAN DA
KALABiLiR
Gaziantepspor’dan ayrılmak istediğini devre arasında kulübe ileten ve babasınında ısrarıyla özellikle kendisini isteyen İstanbul Kulüplerinden birine gitmek isteyen Orkan Çınar için tatmin edici bir teklif gelmemesi durumunda bırakılmayacağı belirtildi. 
Gaziantep’ten kafa olarak tamamen kopan ve Ümraniye’de ev bile tutan Orkan Çınar’ı kırmızı-siyahlı kulüp yeni sezonda değerlendirmeyide düşünürken şu an için yapılan tekliflerin hepsine kapıların kapatıldığı yine gelen bilgiler arasında yer alıyor.  ALİ BUDAK