İKİNCİSİ YOLDA
Tarih:19.6.2017

Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Üyeleri Danışma Kurulu ve iftar programında Grand Otel’de bir araya geldiler. Şube Başkanı İslim Arıkan, iftarda müjde vererek, "Bu yıl ilk defa KOSGEB tarafından desteklenen ve sadece şubemizde üyelerimize verilen girişimcilik eğitimi gerçekleştirdik. Bir sonraki eğitimimiz de geliyor. İkincisi yolda" dedi.

AĞIRLIK VERDİĞİMİZ BAZI ÇALIŞMALARIMIZ VAR

Şehitleri anarak konuşmasına başlayan İslim Arıkan, sektörün sıkıntılarını bildiklerini ifade ederek, çözüm noktasında çok ciddi çabalar harcadıklarını kaydetti. "Ağırlık verdiğimiz bazı çalışmalarımız var. Bu yıl ilk defa KOSGEB tarafından desteklenen ve sadece şubemizde üyelerimize verilen girişimcilik eğitimi gerçekleştirdik. Bir sondaki eğitimimiz de geliyor. İkincisi yolda" diyerek katılımcılara da iftar müjdesi vardı.

İŞLETMELERİN GÜVENİNİ SAĞLAYACAĞIZ

Diğer projelerinden de bahseden Arıkan şöyle devam etti: "Gaziantep Şubemizin İpekyolu Kalkınma Ajansı'ndan (İKA) aldığı 2 proje var. Bu projeleri üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik. Ayrıca yüksek gerilim işletme sorumluluğunun hayata geçirilmesi ile ilgili çalışıyoruz. Şubemiz bu noktada ciddi çaba sarf ediyor. Böylece hem işletmelerin güvenini sağlayacağız. Hem de istihdam sağlayacağız. Valimiz bu noktada bize destek vereceğini söyledi."

İftar programına Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ile Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliktürk de katıldı.

ÇETİN KARABIYIK