YOLLAR AYRILDI
Tarih:11.1.2017

Büyükşehir Gaziantepspor’da bir süredir kadro dışı kalan ve takımın Antalya’da yaptığı kampa katılmayan çalışmalarını Metin Diyadin’in uyguladığı ayrı bir programla Gaski Tesisleri’nde sürdüren Gökhan Sazdağı ile sözleşmeler karşılıklı olarak anlaşılıp feshedildi. 

2015-2016 sezonu başında Manisaspor’dan kadroya dahil edilen genç oyuncu Gökhan Sazdağı bir süre önce alacaklarını alamadığını bahane ederek Büyükşehir Gaziantepspor’u TFF’ye vermişti.  Ligin ilk yarısının bitmesine 3 hafta kala gerçekleşen bu durum karşısında devre arasını bekleme kararı alan mavi-beyazlılar Gökhan Sazdağı’nı bu hareketinden dolayı cezalandırarak yola devam etmeme konusunda karar aldı. Devre arası Antalya kampına genç oyuncuyu davet etmeyen ve kadro dışı kaldığını futbolcuya ileten Büyükşehir futbolculun alacağı 280 bin TL’yide hesabına yatırarak takımda kalmasını sağladı. 

AYRILMAK iSTEDi

Tüm bu şartların oluşmasının ardından Başkan Osman Toprak’a ayrılmak istediğini menajeri aracılığıyla ileten Gökhan Sazdağı’nın bu isteği geri çevrilmedi. Takımda kadro dışı kalan ve fayda sağlayamayacağı anlaşılan Gökhan ile tekrar masaya oturuldu. Futbolcuya yatırılan parayı geri isteyen Büyükşehir karşılıklı anlaşma sonucu sözleşmeler feshedildi ve Gökhan Sazdağı’nın 2015-2016 sezonunda başlayan Büyükşehir serüveni böylelikle noktalanmış oldu. 

46 MAÇ 5 GOL...

Büyükşehir Gaziantepspor’da kaldığı 1,5 sezon boyunca toplamda 46 maça çıkan genç oyuncu Gökhan Sazdağı bu süre içerisinde 5’de gol katkısı sağladı.