'Atom karınca'dan bir ilk daha
Tarih:10.1.2017

Gaziantep Muhtarlar Derneği, Dünya Göz Hastanesi ile protokol imzaladı. Konu hakkında gazetemize konuşan Türkiye Muhtarlar Federasyonu Başkan Yardımcısı, Gaziantep Muhtarlar Derneği Başkanı, Savcılı Mahalle Muhtarı Ökkeş Titiz, “Gaziantep Muhtarlar Derneği olarak Gaziantep’e kayıtlı 785 muhtarlarımız adına Dünya Göz Hastanesi ile protokol imzaladık. Amacımız temsil ettiğimiz muhtarlarımıza ve birinci derece olan yakınlarına yüzde 30 civarında bir indirim sağlayabilmek.” dedi.

“HİZMET GÜZEL ŞEY”

Gaziantep Muhtarlar Derneği adına Dünya Göz Hastanesi ile protokol imzalayan Ökkeş Titiz, “Güzel bir olay oldu. Gaziantep Muhtarlar Derneği olarak Gaziantep’e kayıtlı 785 muhtarlarımız adına Dünya Göz Hastanesi ile protokol imzaladık. Çok mutlu olduk. Zaten bundan önce de böyle çalışmalarımız oldu amacımız temsil ettiğimiz muhtarlarımıza ve birinci derece olan yakınlarına yüzde 30 civarında bir indirim sağlayabilmek. Hizmet güzel şey. Amacına ulaşınca mutlu oluyoruz. Dalga dalga yurt çapındaki 50 Bin 229 muhtarımıza da yansımalı. Çünkü muhtarlarımız zor şartlar altında geçimini sağlıyorlar. Sosyal hizmetlerle karşılıklı anlaşma yapınca camiam adına mutlu oluyorum.” ifadelerini kullandı.

“AMACIMIZ ÜRETKEN OLMAK”

Titiz, “Hedef tükenir mi, yaşamım boyunca durmak yok yola devam. Amacımız üretken olmak. Üyelerimize, Gaziantepimize, Türkiyemize daha faydalı olmanın arayışlarını yapmak. Gaziantep’te görev yapan muhtarlarımızın maaş aldıkları bankada bugüne kadar kalan küsuratların toplamı olan 1 Trilyon 73 Milyar 800 Milyon lirayı Gaziantep valimiz Ali  Yerlikaya ile görüşerek bankalardan tahsilatını sağladım. Bu vesile ile muhtarlarımızın bir nebzede olsa yüzleri güldü.” şeklinde konuştu. ÇETİN KARABIYIK