Özkeçeci ateş püskürdü
Tarih:4.1.2017

AK Parti İl Başkanı Eyup Özkeçeci, ‘Görüşülen her kişi FETÖ’cü demek fitneciliktir. Genel Merkezimiz yerel teşkilatları önemsiyor.” dedi. 

AK Parti İl Başkanı Özkeçeci, Gaziantep Koordinatörü 24. Dönem Kırşehir Milletvekili Muzaffer Aslan’ın, katılımı ile gerçekleşen istişare toplantısı hakkında bazı basın kuruluşlarında yayınlanan ve gerçeği yansıtmayan haberler üzerine görüşlerini aldığımız

Özkeçeci, yapılan haberlerin tamamen dedikodudan ibaret olduğunu vurgulayarak ateş püskürdü. 

“GENEL MERKEZİMİZ HAKLI VE HAKSIZI AYIRIYOR”

Şikayetlerin yerini bulması ve daha hızlı çözüm bulunması açısından bundan böyle bu toplantıların Genel Merkez’de değil de yerel de çözüm bulacaklarını belirten Özkeçeci, “Yerelde yöneticilerimizle problemleri olan üyelerimiz her türlü şikayetlerini Genel Merkezi’mize ulaştırıyorlar. Hakkında şikayet olanlar incelemeye alınıyor ve konu değerlendiriliyor. Genel merkezimiz haklı ve haksızı ayırıyor. Hem şikayetçi dinleniyor hem de şikayet edilen. Bu sayede çoğu iletişim kopuklukları da giderilmiş oluyor.” dedi.

“YENİ BİR BAŞARI DESTANI YAZACAĞIZ”

Yapılan bu uygulamanın sadece Gaziantep için değil tüm Türkiye için geçerli olduğunu ifade eden Özkeçeci, “Dışarıda bununla ilgili yanlış bir algı oluşturulmak isteniyor. Oysa ki Genel Merkezimiz yerel teşkilatları önemsiyor. Yeni bir başarı destanı yazmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Büyük fedakârlıklarla yürütülen teşkilat çalışmalarımıza bundan sonra her ay koordinatör milletvekilimizin katılımları ile yapılması planlanan istişare toplantıları da eklenmiştir. Bu toplantılar ile teşkilat üyelerinin genel merkezimiz ile iletişiminin güçlendirilmesi, yerelden genele ortak akıl ile problemlerin ve çözüm önerilerinin ele alınması hususlarında daha etkin bir süreç yönetimi gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. AK Partimiz teşkilat anlayışı ve yönetimi ile dünyaya örnek olmuş ve bu sayede girdiği her seçimden zaferle çıkmayı başarmıştır. Bu başarılarımızdaki en büyük sebeplerinden olan AK teşkilatlarımızı karalamayı, partimiz içi nifak oluşturmayı hedefleyen her türlü oluşumun karşısında tüm teşkilatımızın tek vücut olarak bu kutlu mücadelesini sürdüreceğinin bilinmesini isteriz.” dedi.

“GÜNDEM OLACAK CİDDİ ŞİKAYETLER MEVCUT DEĞİLDİR”

2023 hedeflerine en iyi şekilde hazırlandıklarını belirten Özkeçeci şunları kaydetti: “2023 hedefimize tüm başkanlarımızla ahenk içerisinde çalışarak şehrimize ve ülkemize faydalı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Gaziantep il teşkilatında öyle gündem olacak ciddi şikayetler mevcut değildir. Yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz” diyerek dedikodulara noktayı koydu. ÇETİN KARABIYIK