Primemal Gaziantep'te jeep kazandırıyor
Tarih:8.11.2015

Gaziantep’in en büyük alışveriş merkezi Primemall Gaziantep, ziyaretçilerini Jeep Renegade ile ödüllendirmeye devam ediyor. Kurban Bayramı’na özel düzenlenen  kampanyanın talihlisi Eyüp Bayram arabasını teslim alırken Primemall Gaziantep, 24 Kasım-14 Şubat tarihleri arasında düzenleyeceği yeni Jeep Renegade kampanyasının da müjdesini verdi. 

Farklı alışverişin adresi Primemall Gaziantep’in en son gerçekleştirdiği araba kampanyasının talihlisi Eyüp Bayram ödülünü geçtiğimiz günlerde teslim aldı. Kurban Bayramı’na özel düzenlenen kampanyada Jeep Renegade kazanan Eyüp Bayram, “Yeni evlendik, evlenmeden önce hiç şansım yoktu bu ödül kesinlikle eşimin şansı. Evlilik hazırlıklarımızın neredeyse tümünü Primemall’dan yaptık, bundan sonra da bir yara bandı almak için bile Primemall Gaziantep’e geleceğiz, Primemall’un evliliğimizle beraber bize şansımızı getirdiğine inanıyoruz” dedi.

Araç kampanyalarıyla adından söz ettiren ve kurulduğu günden bugüne kadar 23 araç kampanyası düzenleyen Primemall Gaziantep, 24. araç kampanyası için de start verdi. Yeni Jeep Renegade kampanyası 24 Kasım-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 24 Kasım-14 Şubat tarihleri arasında aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes Jeep Renegade çekilişine katılmaya hak kazanacak. Bülten