Selçuk İplik?in İSO 500 gururu
Tarih:19.6.2015

Türkiye’nin en modern ve gelişmiş iplik firmalarından biri olan Selçuk İplik San. ve Tic. A.Ş., İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan ‘’Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu’’ arasında yer aldı. Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında 350. sırada yer almayı başaran Selçuk İplik San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bilal Kara, hedeflerinin çıtayı yükseltmek olduğunu dile getirdi.

BAŞARISINI SÜRDÜRDÜ

Geçtiğimiz yıllarda da İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan listede yer almayı başaran Selçuk İplik San. Ve Tic. A.Ş. 2014 yılı verilerine göre de Türkiye’nin en büyük 350. kuruluşu olarak başarısını sürdürdü. 5. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Selçuk İplik San. ve Tic. A.Ş. yurt içi ve yurt dışına yaptığı ihracat ve üretimde sağladığı katma değer ile kent ve ülke ekonomisine katkı sunmaya devam ediyor.

BİR DÜNYA MARKASI

Bir Türkiye ve dünya markası haline gelen Selçuk İplik, Kara Holding bünyesinde faaliyet gösteriyor. İSO 500 listesinde yer almanın kendileri ve tüm Selçuk İplik ve de Kara Holding ailesi için büyük bir mutluluk olduğunu söyleyen Selçuk İplik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bilal Kara, hedeflerinin çıtayı yükselterek büyümeye daha fazla katkı sağlamak olduğunu dile getirdi. Mahmut ÖZKILIÇ

Selçuk İplikİstanbul Sanayi Odasıgaziantep habergaziantep