'Hayat boyu yanınızdayız'
Tarih:27.5.2015

Geçtiğimiz Pazar günü İbrahimli Şehir köyünde yapılan Aba güreşi yarışlarının sağlık sponsoru NCR international Hospital “Hayat Boyu Yanınızdayız” sloganıyla ilk sponsorluğunu gerçekleştirdi. NCR Sağlık Grubu, 20 yıllık deneyimiyle Hayat Hastanesi’nin ardından, NCR International Hospital ile Gaziantep’te hizmet vermeye başlamıştı.

SOSYAL SORUMLULUKTA DA ÖNCÜ

Cerrahi Uzmanı ve NCR Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Operatör Doktor Ahmet Neccar, Bu tür sağlık  sponsorluklarının desteklenmesi gerekliliğine inandıklarını ve desteklenmesi için elerinden gelen tüm katkıyı sunacaklarını belirtti.

Neccar sözlerini şöyle sürdürdü. “Şehrimizde gerçekleştirilen tüm spor dallarını yakından takip ederek sağlık sponsor u olma yolunda ilk adımı attık. Bunun devamını getirmek için elimizden gelen tüm katkıyı sunmaya hazırız. İbrahimli Şehir köyünde yapılan Aba güreşi yarışlarında Bir Doktor, iki hemşire, iki sekreter, bir hastane müdürü  görev almış olup, yaklaşık 100 Hastaya müdahale edilmiştir. NCR international Hospital olarak misyonumuz sağlıkta fark yaratmaktır”dedi.

HEDEF SAĞLIK TURİZMİ

Hedeflerinin  yurt dışındaki hastaları Gaziantep'e getirmek ve Gaziantep'te sağlık hizmeti sunmak olduğunada değinen Neccar,” Dışa dönük bir strateji ile uluslararası bir marka olma yolundayız. Kurduğumuz deneyimli ekip ile takım çalışmasına inandık ve takım olarak başardık. 

Hastalarımız, yakınları ve hizmet ettiğimiz kurumlar NCR ailesinin misafiridir. Onların her türlü fizyoloji ve psikolojik iyi olma hali en büyük önceliğimizdir. Bütün bu tedavilerin başarılı sonuçlara ulaşması için, sahip olduğumuz en önemli değer hekimlerimizdir.Hastanemiz tüm branşlarıyla halkımızın hizmettindedir.”diye konuştu.

“TÜM YATIRIMLARIMIZ İNSAN ODAKLI”

1995 yılında ‘sağlıkta zirve’ felsefesiyle Türkiye sağlık sektöründe yola çıkan NCR Sağlık Grubu, NCR International Hospital ile Gaziantep’in sağlık alanında fark yaratacak. Bütün yatırımlarını insan odaklı sağlık alanına yatıran NCR Sağlık Grubu, 20 yıllık tecrübesiyle, seçkin uzman kadrosuyla önce insan diyerek Gaziantep’e hizmet vermeyi hedefliyor. Deneyimli uzman kadrosu ve ileri teknolojik tıbbi cihazlar ile donatılan NCR International Hospital Dünyanın birçok ülkesinde hasta kabul eden ve Türkiye'nin sağlıkta başarısını dünyaya tanıtmayı hedefliyor. NCR Sağlık Grubu, Arapça, İngilizce, Almanca dilleriyle hizmet kalitesini yükselttiyor. AHMET ATEŞ