Kıraç ile eğlence zirve yaptı
Tarih:8.5.2015

ZirveFest 2015 Kıraç konserinde yer yerinden oynadı. Binlerce seyirci 90 dakika boyunca  şarkılarıyla Kıraç’a hep bir ağızdan eşlik etti.

‘Zaman’, ‘Endamın Yeter,’ ‘Yıllar Sonra’ gibi hit olmuş şarkıların yanında ‘Karahisar Kalesi,’ ‘Talihim Yok Bahtım Kara’, ‘Kara Kaş Gözlerin Elmas’ gibi türküleri de seslendiren Kıraç. Genç Sanatçı Gökhan Bölükçü’yle düet yaptı. Genç Sanatçının albüme destek veren Kıraç, “ Gökhan Bölükçü enerjisiyle, tavırlarıyla bizimle ve bizden sonar bu piyasadaki yerini alacak. Henüz bu işin başlangıcında önümüzdeki dönemlerde çok daha iyi yerlerde göreceğiz.” dedi.

Konsere Zirve Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Taner Nakıboğlu, Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, Zirve Üniversitesi Genel Sekreteri İhsan Palta, Zirve Üniversitesi akademisyenleri,ve binlerce öğrenci katıldı.

Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa izleyicilere unutulmaz anlar yaşatan Kıraç’a teşekkür plaketi ve Zirve tişört hediye etti. Zirve Üniversitesi’ne teşekkür eden Kıraç; “Burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Geçen sene gelecektik ama kısmet bugüneymiş. Bugün beraber şarkı söylemeye geldik bana eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Bizde Zirve’de kalmak için Zirveli olduk.” dedi.

Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa konsere katılan tüm öğrencilere iyi eğlenceler dileyerek konseri gerçekleştiren Kıraç’a teşekkür etti. Havai fişek gösterisi ile konser sona erdi.

KıraçRektör Adnan Kısataner nakıboğluzirve üniversitesiGaziantepGaziantep haber