Vine fenomenleri Zirvefest?e konuk oldu
Tarih:7.5.2015

Zirve Üniversitesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Kültür, Sanat ve Spor Şenliği Zirve Fest 2015 kapsamında, Vine Fenomenleri Doğa Konakoğlu ve Halil Söyletmez Zirve Üniversitesi’ne konuk oldu.

Zirve Üniversitesi konferans salonunda gerçekleştirilen söyleşiye konuk olan fenomenler, öğrencilerle keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Vine hayatına nasıl başladığını anlatan Söyletmez, “Babam mesela hala ne iş yaptığımı bilmez, işin maddi kısmıyla ilgileniyor. Annem ise sadece vinelarımı izliyor. 70 yaşından sonra vine neyine anlamadım. Vine’da patlama noktam koyu bir Galatasaraylı olarak Drogba ile çıktığım Vine oldu. Cem Yılmaz gibi başarılı bir aktörün ekibinde çalışma fırsatım da oldu. Sosyal medya dışında bir single üzerine çalışıyorum muhtemelen Haziran’ın ilk haftaları çıkar diye planlıyorum. Vine çeken yeni arkadaşlarımızda genelde beğenilme duygusu var. Ben ilk başladığımda böyle bir isteğim yoktu. Çünkü böyle düşünürseniz Vine da ki duyguyu veremiyorsunuz.” dedi.

Doğa Konakoğlu, “ Sizlerle burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zirve Üniversitesi’ne bu imkanı verdiği için teşekkür ediyoruz. Beğenilmek için vine çekmeyin. Kendiniz için çekin böylece bir anlamı  olur ve bu duygu karşıya geçer.” dedi.

Zirveli öğrencilerin soruları karşısında esprili cevaplar veren fenomenler, hazırladıkları bazı vine’ları sahnede canlandırdı, yaşadıkları zorlukları, vine kullanımı ve nasıl fenomen olduklarını Zirve Üniversitesi öğrencileri ile paylaştılar. Fenomenlere söyleşinin sonunda plaket takdim edildi.

ZirvefestHalil SöyletmezDoğa KonakoğluVine Fenomenlerizirve üniversitesiGaziantepGaziantep haber