Koyuncu ve Kılıç ailesinin mutlu günü
Tarih:4.5.2015

Ayşenur ile Hüseyin Zahid muradına erdi. Gülten Koyuncu ve Sabri Koyuncu’nun kızı Ayşenur ile Filiz Kılıç ve MHP Eski İl Başkanı, Plasmat Masterbatch Yönetim Kurulu Başkanı tanınmış sanayici Bayram Kemal Kılıç’ın oğlu Hüseyin Zahit görkemli bir nikah töreni ile hayatını birleştirdi. Koyuncu ve Kılıç ailesinin bu mutlu gününe çok sayıda kişi katılırken, genç çiftin nikahını Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu kıydı.

Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde görkemli bir nikah töreni ile hayatını birleştiren genç çiftin nikah şahitliğini Hasan Özdemir, Ömer Arpacıoğlu, Hüseyin Kılıç, Ümit Özdağ, Fevzi Koçoğlu, Osman Nakıboğlu, Abdülkadir Koyuncu ve M. Emin Kılıç yaptı.

CÜZDANI ÖZDAĞ TAKDİM ETTİ

Rıdvan Fadıloğlu’nun kıydığı nikah töreninde genç çiftin evlilik cüzdanını MHP Gaziantep Birinci Sıra Milletvekili Adayı Ümit Özdağ takdim etti. Ayşenur ve Hüseyin Zahid çiftine evlilik cüzdanını takdim eden Özdağ, “Sizlere bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Türk yurdunda yeni bir aile kuruluyor. Biz çocuk sayısı belirtmiyoruz, ama inşallah vatana ve millete hayırlı evlatlar sahibi olur ve onları o yönde yetiştirirsiniz” diyerek cüzdanı gelin ve damada takdim etti.

BİNLERCE KİŞİ KATILDI

Binlerce kişinin katıldığı nikah törenine MHP Eski milletvekillerinden Hasan Özdemir, MHP Gaziantep Milletvekili Adaylarından Ümit Özdağ, Fevzi Koçoğlu, MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay ile Koyuncu ve Kılıç ailesinin çok sayıda yakını ve seveni katıldı. Mahmut ÖZKILIÇ

Gaziantep Gazetecilier CemiyetiMilliyetçi Hareket PartisiMHPgaziantep habergaziantep