Altınoğlu Vestel 14. yılını kutluyor
Tarih:24.3.2015

Gaziantep Altınoğlu mağazalar ve markalar zinciri  Gazimuhtar Vestel şubesinin 14. yılını kutluyor. Altınoğlu, bir üründe özellikle 14. yıla özel 14 yıldızlı ürünler sunuyor. 20-31 Mart tarihleri arasında 14. yıla özel muhteşem ürünler ve kampanyalarla Gaziantep halkına hizmet veriyor.

Altınoğlu mağazalar ve markalar zinciri  Vestel’in 6 şubesiyle Gaziantep halkına  ve güler yüzlü personelleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Adana Bölge Satış Müdürü Yener Yarız’ın da katılımlarıyla düzenlenen kampanya coşku içerisinde kutlandı.

Altınoğlu mağazalar zinciri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İslam Özaltın, 14. yıl kutlamasındaki konuşmasında, “Bu serüveni 2002 yılında başlattık.

18 mart 2002 tarihinde Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu’nun katılımlarıyla Gazimuhtar  Vestel şubemizi açtık. 14 yıllık mücadelemizin sonunda şu anda Gaziantep’in 6 noktasında  Vestel’in bayrağını dalgalandırıyoruz” ifadelerinde bulundu.

“VESTEL BİZİM HER ŞEYİMİZ”

Özaltın; “Kısacası Vestel bizim ‘Amiral gemimiz.’ Amiral gemisinde bulunduğumuzdan dolayı Vestel, bizim için Dostluk, Vestel, bizim için mutluluk, aile ,hayat... Kısacası Vestel, bizim her şeyimiz” şeklinde konuştu.

YEPYENİ KAMPANYALAR

14. yıla özel kampanyalarla müşterilerine özel bir hizmet sunan ve kampanyadan yararlanmak isteyen herkesi mağazalarına beklediklerini dile getiren Özaltın, “14 yıllık hizmetimize yen kampanyalarla devam ediyoruz” dedi. 

DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMDİR

Özaltın, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bundan 4 yıl önce Antalya’da yapılan bir toplantıda;  Zorlu Holding yönetim kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu beyin bayilerle yaptığı toplantıda çok anlamlı ve akıllara kazınan bir söz söylemişti ‘’Hayatta değişmeyen tek şey değişimdir’’ demişti. Biz bu sözün kuvvetiyle daha da  ilerlemeye çalışıyoruz. Değişmediğimiz müddet içerisinde kaybolmanın yok olmanın bilinci içerisindeyiz Vestel için yatırımlarımız devam ediyor. Vestel’i daha da büyütmek için gereken bütün mecraları kullanarak ve elimizden gelenin daha fazlasını yapmak için ve Vestel’in çıtasını en yükseğe çıkarmak için çalışmaktayız  çünkü, biz Vestel ile varız diyerek sözlerine son verdi.”

ÖMER KARA