Yeni nesil Doblo heyecanı
Tarih:9.2.2015

Toğçuoğlu Otomotiv “Yeni nesil Doblo’yu satışa çıkardı. 15 yıldan bu yana uluslararası alanda yılın en çok satan ticari aracı olan Doblo’nun yenilenen yüzü Topçuoğlu Otomotiv’de tanıtıldı. Kokteyl eşliğinde müşterilerine “Yeni nesil Doblo” ile hayat yoluna devam edildiğini anlatan Topçuoğlu Otomotiv’de Yeni nesil Doblo’nun lansmanı gerçekleştirildi.

SEGMENTİNİN EN İYİSİ

2000 yılında büyük bir coşku ile ticari araç segmentinde yola çıkan doblo, aynı coşku ile 2015 yılına da adım attı. Kendi sınıfının yaratıcısı, ihracat şampiyonu, uluslararası alanda yılın ticari aracı ve yılın en çok satan ticari aracı, başarıdan başarıya koşan doblo 2015 yılının ilk aylarında “Yeni nesil Doblo” ile yollarda görülmeye devam edecek. Topçuoğlu Otomotiv’de lanmsmanı gerçekleştirilen “Yeni nesil Doblo” yepyeni yüzü ,değişen donanım seçenekleri ve yeni eklenen ecojet motoru ile yoğun ilgi gördü.

TANITIMA YOĞUN İLGİ

“Yeni nesil Doblo”nun tanıtım kokteyline yoğun bir katılım olduğu gözlenirken, tanıtıma katılan Gaziantepli vatandaşların “Yeni nesil Doblo”nun etkileyici olduğunu dile getirdiler. HABER MERKEZİ.