En çok satan marka oldu
Tarih:26.1.2015

Gaziantep’te otomotiv sektöründe adından söz ettiren Topçuoğlu Otomotiv yeni model araçları, fiyatları ve satış imkanları ile müşterilerin göz bebeği olmaya devam ediyor. 

Topçuoğlu Otomotiv, 2014 yılında en çok satış yapan marka oldu. FIAT Doblo araç türünde yeni görünümü ve 500x modelleri ile müşterilerin odak noktası olacak.

FIAT İSTİKRARI KORUDU

2014 yılında birçok markanın modelinde satışlar düşüş göstermesine rağmen FIAT marka araçalar istikrarını korudu. FIAT markası 2014 yılını iki birincilik ödülü ile kapattı. FIAT markası ticari araç gurubunda en çok satış yapan marka adını taşımaya hak kazandı. Araç satışlarında özellikle Doblo araçlar müşteriler tarafından tercih edildi. Doblo araçlar 2014 yılı içinde 22 bin 173 adet satış yaparak bir rekora daha imza attı. 

GAZİANTEP’TE EN ÇOK SATAN MARKA OLDU

Topçuoğlu Otomotiv 2014 yılı içinde Gaziantep’te 3 bin 180 araç satışı ile büyük bir satış potansiyeli gerçekleştirdi. Topçuoğlu Otomotiv, bu satış rakamları ile Türkiye’deki marka satışlarının fazlasıyla önüne geçti. Topçuoğlu Otomotiv sektörde fark yaratmaya devam etmek için 2015 yılı için tüm projelerini hazırladı. 2015 yılı FIAT markası için yeniliklerle dolu bir yıl olacak.  FIAT markasının yeni otomotiv modelleri 22 Ocak tarihinde Antalya’da sergilendi. Yeni model araçlar 26 Ocak itibari ile araç satış noktalarında yer alacak.

YENİ MODELLER YÜREK HOPLATACAK

FIAT marka araçlar içinde adından fazlasıyla söz ettiren Doblo kendi sekmentinde en çok satan araç listesinde adını altın harflerle yazdırdı. Doblo 2015 yılına yeni modelleri ile birlikte girecek. Yeni modeller müşterilerin yüzlerini güldürecek. FIAT marka, Doblo araçlarının yanısıra yeni yıla yeni araçlarla girecek. Yeni modeller arasında FIAT 500x’ de yer alıyor. İtalya’da üretilip Türkiye’ye getirilen 500x otomobiller gerek konforu gerekse görünümü ile müşterilerinin gönüllerinde taht kuracak. FIAT marka bu yeniliklerle yetinmeyerek 2015 yılı sonuna kadar birçok yeni modeli piyasaya sunarak sektörel başarısını elinde tutmaya devam edecek.

2014 FİYATLARI GEÇERLİ

FIAT markası yeni yıla girerken 2014 yılında üretilen birçok modelinde de fiyat değişikliğine gitmedi. 2014 yılı içinde üretilen araçlar 30 bin TL 30 ay yüzde 0 faizle müşterilerini bekliyor. 2015 model araçlar ise 20 bin TL 20 ay yüzde 0 faizle araç satış noktalarında alıcılarını bekliyor. Mahmut Özkılıç