Telefonunuzun bataryası hızlı mı tükeniyor?
Tarih:10.11.2014

Android telefonunuzun bataryası hızlı mı tükeniyor? Telefonunuz eski performansını bir türlü yakalayamıyor mu? Sorumlusu bu uygulamalar olabilir.

Akıllı telefon deyince hepimizin aklında beliren ilk konu artık batarya ömrü oluyor. Özellikle Android telefonlarda, telefonunuzu kullandıkça performansta ve bataryada telefonunuzun ilk günlerini aratan kapasitede kayıplar yaşanıyor.

Birçok kullanıcının şikâyet ettiği bu konuya biraz olsun yardımcı olabilmesi için sizlere telefonunuzun performansını ve bataryasını tüketen 10 uygulamayı ve bataryanızı tüketen 10 oyunu göstereceğiz.

Performans Tüketen 10 Uygulama!

1.Facebook2.Path3.9GAG4.Instagram5.Spotify Music6.BBM (BlackBerry)7.QQ (Tencent Technology)8.textPlus Free Text & Calls9.Wattpad Free Books & Stories10.iFunny

Bataryanızı Tüketen 10 Uygulama!

1.AllShareCast Dongle S/W (Samsung)2.ChatON Voice & Video Chat (Samsung)3.Beaming Service for Beep'n'Go (Moheam)4.magicApp: Free Calls (magiclack VocalTec)5.Samsung WatchON Tablets6.Facebook7.Path8.PPS mobil versiyon9.Vault-Hide SMS Pics & Videos10.Al-Moazin Lite Prayer Times

Bataryanızı Tüketen 10 Oyun!

1.Puzzle & Dragons (GungHo Online Entertainment)2.Hay Day (Supercell)3.Candy Crush Saga (King)4.Minecraft -- Pocket Edition (Mojang)5.Cookie Jam (SGN)6.Pet Rescue Saga (King)7.Clash of Clans (Supercell)8.Bubble Witch 2 Saga (King)9.Farm Heroes Saga (King)10.Angry Birds (Rovio Mobile)Bu uygulamaları telefonunuzdan kaldırarak ya da bu uygulamalarla geçirdiğiniz vakti kısaltarak telefonunuzun performansını ve batarya ömrünü arttırabilirsiniz. Umarız faydasını görürsünüz.