Topçuoğlu Otomotiv?de yılsonu bayramı
Tarih:10.11.2014

Topçuoğlu Otomotiv yılsonu bayramını erken başlattı. Dev bir kampanya başlatan Topçuoğlu Otomotiv, yılsonu bayramını kasım ayından başlattı. Tüm araçlar için geçerli olan kampanyada Topçuoğlu Otomotiv, müşterilerine 30 bin TL krediyi 30 ay vade ve 0 faiz imkanı ile sunuyor. Topçuoğlu Otomotiv’den otomobil ya da ticari araç alan müşteriler ayrıca, 5 bin 500 TL’ye varan indirim fırsatlarından da yararlanma imkanı buluyor.

30 BİN TL’Yİ 30 AYDA SIFIR FAİZ İLE ÖDEYİN
Otomotiv sektörleri yılsonu kampanyalarını genelde Aralık Ay’ında başlatıyor. Ancak Topçuoğlu otomotiv yılsonu kampanyasını kasım ayında başlattı. Topçuoğlu Otomotiv’den araç almak isteyen herkese 30 Bin TL kredi 0 faiz ile veriliyor. Topçuoğlu Otomotiv’i tercih edenler, 30 Bin TL’lik krediyi 30 ay vade ile ödeme imkanına da sahip olacak.

BOŞUNA 8 BİN TL ÖDEMEYİN
Topçuoğlu Otomotiv’den araç alan müşteriler hiçbir bankadan kredi çekmeden sadece Topçuoğlu Otomotiv’e giderek 0 faiz ile 30 bin TL kredi çekebilecek ve çektikleri 30 bin TL’yi 30 ayda eşit taksitlerle ödeyecek. Herhangi bir bankadan çekilecek olan 30 bin TL’nin faiziyle birlikte ortalama 38 Bin TL’yi bulduğu öğrenildi. Bu kampanyayı başlatan Topçuoğlu Otomotiv’in amacı ise, müşterilerin ortalama 8 bin TL’lik faiz ödememesi.

TİCARİ ARAÇ ALANA K2 BELGESİ HEDİYE
Bu kampanya ile müşterilerini faiz ödemekten kurtaran Topçuoğlu Otomotiv’de yılsonu kampanyası sadece bununla da sınırlı değil. Topçuoğlu otomotiv, ticari araç alan müşterilerine K2 Belgesi hediye ediyor. Ticari araçlarda bulunması zorunlu olan K2 Belgesi, Topçuoğlu Otomotiv’den ticari araç alan herkese firma tarafından bedava veriliyor. Bu dev kampanyadan yararlanmak isteyen herkes yılsonuna kadar Topçuoğlu Otomotiv’e gidebilir.