Gaziantep?te Havana rüzgarı
Tarih:31.5.2013

Gaziantep’te farklı dizayn ve işletme tarzıyla hizmete giren Havana Express, misafirlerini ağırlamaya başladı. İbrahim Halil ile Mehmet Ali Karapınar kardeşler ile Adnan Göksular ortaklığında ve Hanifi Kırşanlıoğlu işletmeciliğinde açılan Havana Express büyülü atmosferiyle mest etti.

Farklı dekoruyla daha ilk günden büyük beğeni kazanan Havana Express’te deneyimli aşçılar eşliğinde misafirlerini ağırlamaya başladı. Daha ilk günden büyük ilgi gören Havana Express’in sahipleri İbrahim Halil ile Mehmet Ali Karapınar kardeşler ile Adnan Göksular, farklı hizmet anlayışı ile Gazianteplilerin beğenisini kısa sürede kazanacaklarını dile getirdiler.

VAGON İLGİ ODAĞI OLDU

Nostalji havasının estiği Havana Express’te yer alan vagon vatandaşların ilgi odağı oldu. Vagonun gölgesinde tropikal bir havanın estiği Havana Express’te oturma grupları da Havana’da ki görüntüsüyle aynı oldu. Hizmete girdiği ilk gün Havana Express’i ziyaret eden vatandaşlar öncelikle vagonu gezdiler.
Çocuklarının hizmete açtığı Havana Express’in Gaziantep’te kafeteryalar arasında farklı bir yere sahip olacağını anlatan Şükrü Karapınar, açılışın yapıldığı daha ilk gün gördükleri ilgiden dolayı oldukça mutlu olduğunu anlattı. İşletme ortakları İbrahim Halil ile Mehmet Ali Karapınar kardeşler ile Adnan Göksular ile birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Şükrü Karapınar gençlere başarılar diledi.

“BAŞARILI OLACAĞIZ”

Havana Express’in işletmecisi Hanifi Kışanlıoğlu ise Gazianteplilere farklı tatları sunduklarını anlattı. Kırşanlıoğlu, “Havana Express’te Havana adalarının birbirinden leziz tatlarını sunacağız. Soğuk ve sıcak tropikal içeceklerinin Gazianteplilerle buluşacağı tek alan olan Havana Express’te diğer yandan çocuklar için tasarlanmış oyun alanları da yapıldı. Aileler sohbet ederken çocukları da yeni oluşturulan çocuk oyun alanlarında vakit geçirecekler” dedi. Bülent ÖNER